kandydatów

Etat Inżynier budowy - wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne

Firma: Inżynieria Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7496226, z dnia 2022-09-07

Inżynieria Polska Sp. z o.o.

Firma Inżynieria Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonawstwie robót wodno-kanalizacyjnych obsługująca duże projekty infrastrukturalne w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Inżyniera budowy - wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne

Inżynier budowy - wodnokanalizacyjne sieci zewnętrzne

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac sanitarnych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP oraz zgodnie z umową zawartą z Inwestorem
  • Organizacja i koordynacja robót budowlanych
  • Nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy
  • Bezpośredni nadzór nad pracami (głównie siły własne)
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Rozliczanie prowadzonych robót
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • Koordynacja procesów wewnętrznych Przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową
  • Kosztorysowanie (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe)
  • Reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientem i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewnym
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżynieria Budowy
  • Znajomość branży zewnętrznych sieci sanitarnych, rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • Bogata wiedza branżowa
  • Dyspozycyjność
  • Mobilność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCad, Excel
  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i przynależności do firmy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 8400 brutto;
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
  • Pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, osobistego i uzyskanie awansu