kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi dokumentów

Firma: Sp. z o.o. REZON-TRANS miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7528584, z dnia 2022-09-14

Sp. z o.o. REZON-TRANS

Jesteśmy międzynarodową firmą transportową z ponad 24 letnim doświadczeniem, wiodącą w dziedzinie międzynarodowego przewozu ładunków!

Zespół R Group szybko rozwiązuje złożone problemy logistyczne, jest ambitny, odnosi sukcesy i jest zakochany w swoich ludziach i firmie!

Specjalista ds. obsługi dokumentów

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • odbieranie dokumentów, skanowanie, wprowadzanie do odpowiednich programów
  • kontrola płatności rachunków
  • składanie faktur
  • wysyłanie maila

Wymagania

  • znajomość zawiłości polskiego prawa rozliczeniowego
  • wyższa edukacja
  • znajomość oprogramowania biurowego (Word, Excel itp.)
  • znajomość języka białoruskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego

Oferujemy

  • harmonogram pracy 5/2 8:00-17:00
  • stabilne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • edukacja
  • przyjazny zespół