kandydatów

Etat Specjalista ds.sprzedaży

Firma: SMG Agency Kalinowski, Zwiarko Spółka Jawna miejsce pracy: Białystok

Jesteśmy firmą, dla której branże e-commerce oraz najnowsze rozwiązania IT nie mają tajemnic. Wśród nas są programiści, copywriterzy, konsultanci oraz specjaliści z innych dziedzin. Jesteśmy stabilnym zespołem, ważna jest dla nas praca zespołowa oraz oryginalne, nieszablonowe podejście do działania

Specjalista ds.sprzedaży
MIEJSCE PRACY: BIAŁYSTOK

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie telefonicznych rozmów sprzedażowych z klientem własnym oraz wstępnie zainteresowanym produktem (nie obdzwaniamy tzw. „zimnych baz“),
  • aktywna sprzedaż produktów z branży zdrowia (naturalne suplementy diety) zgodnie z założonymi celami sprzedażowymi i jakościowymi,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem - chcemy aby klient po rozmowie z Tobą z niecierpliwością czekał na przesyłkę.
Nasze wymagania
  • posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży, mile widziane w obszarze telefonicznej sprzedaży;
  • cechujesz się silną motywacją oraz zaangażowaniem do realizacji celów sprzedażowych;
  • lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną i otwartą na potrzeby drugiej osoby;
  • skutecznie działasz pod presją czasu, a przy tym jesteś elastyczny w działaniu;
  • masz pozytywne nastawienie do nowych wyzwań i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
  • szukasz stabilnej, ambitnej pracy z możliwością rozwoju zawodowego pod okiem profesjonalistów.
Mile widziane:
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe (nagrody, wyróżnienia itp.);
  • Znajomość Węgierskiego, Słowackiego, Czeskiego, Rumuńskiego języka.
To oferujemy
  • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia: podstawa i premia zależna od Twoich wyników - zarobki naszych najlepszych sprzedawców sięgają nawet 9000 pln/brutto!
  • Ty decydujesz o formie zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub B2B po trzymiesięcznym okresie próbnym;
  • chętnie pomożemy w Twoim rozwoju: oferujemy coaching sprzedażowy, wewnętrzne szkolenia, możliwość awansu wewnątrz organizacji, a to wszystko przez cały okres zatrudnienia, nie tylko na początku Twojej ścieżki w naszej firmie;
  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty multisport, eventy integracyjne, darmowa kawa i herbata;
  • przyjazne środowisko pracy, cenimy otwartość i przyjazną atmosferę