kandydatów

Etat Asystent Dyrektora Handlowego

Firma: Arsenal PL miejsce pracy: Białystok

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się exportem artykułów spożywczych i chemicznych, wytworzonych przez polskich producentów, do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Dyrektora Handlowego
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • wsparcie w obsłudze dokumentacji sprzedażowej
  • przygotowywanie ofert i wycen
  • pomoc w organizacji transportu
  • współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania:
  • umiejętność pracy z innymi
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office: Word, Excel
  • umiejętność nadawania priorytetów swoim zadaniom oraz pracy pod presją czasu
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • znajomość języków obcych warunek konieczny:  j. rosyjski
  • dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego: j. angielski; j. niemiecki; j. hiszpański
Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie zajęć językowych,
  • pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole,
  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych)