kandydatów

Etat Kierownik Projektu Call Center

Firma: Delta Contact Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7565436, z dnia 2022-09-23

Delta Contact sp. z o.o. lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Złota Słuchawka 2018 r, Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna Firma oraz Mama w Pracy, obecnie poszukuje osoby w charakterze:

Kierownik Projektu Call Center

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • Kontakt z Klientem biznesowym
  • Zarządzanie kilkoma projektami Call Center
  • Odpowiedzialność za startup projektów
  • Nadzór nad realizacją projektów i bieżące monitorowanie KPI
  • Optymalizacja kosztów realizowanych projektów
  • Wdrażanie planów usprawnień w realizacji projektów
  • Zarządzanie budżetem realizowanych projektów
  • Bezpośrednie raportowanie do Dyrektora Operacyjnego
  • Zarządzanie i motywacja podległego zespołu
  • Nadzór nad procesem rekrutacji nowych pracowników
  • Gotowość do podróży służbowych

Wymagania

  • 3 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku managerskim w branży Call Center z obszaru sprzedaży.
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej oraz specyfiki sprzedaży telefonicznej.
  • Umiejętności działania pod presją czasu.
  • Umiejętności pracy z zespołem i motywowania.
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem.
  • Znajomości procesów i źródeł rekrutacyjnych.
  • Inicjatywy, kreatywności, samodzielności i zaangażowania.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i interpersonalnych.
  • Biegła znajomość narzędzi pakietu MS Office.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, składający się z części stałej oraz zmiennej opartej
  • na uzgodnionych wspólnie celach
  • Perspektywa zaangażowania się w budowę prawdziwej wartości w naszej firmie
  • Faktyczną szanse na rozwój w wielu obszarach
  • Dużo samodzielności i zaufania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie Prywatnej Opieki Medycznej.
  • Partnerskie podejście do współpracy:)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-09-2022
Wyświetleń: 150