kandydatów

Etat Inżynier Robót Mostowych

Firma: Mosty Łódź S.A. miejsce pracy: Białystok

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robót Mostowych
Miejsce pracy: Białystok
 Opis stanowiska:
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami
  • kontraktu, dokumentacją oraz harmonogramem,
  • przygotowanie przedmiarów robót,
  • kierowanie pracą podległego zespołu,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • współpraca z przedstawicielami Inwestora oraz z podwykonawcami,
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy,
  • możliwość pracy w delegacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy .
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych ( np. ubezpieczenie grupowe ,karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna LUXMED dofinansowanie do wypoczynku)