kandydatów

Etat Pracownik działu kadr i płac

Firma: ARSA TECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Młoda spółka, działająca od 2021 roku. Prężnie i szybko rozwijająca się firma, działająca w branży elektrycznej i usług. Innowacyjne podejście i kompleksowe rozwiązania sprawiają, że jest konkurencyjna w branży.

Pracownik działu kadr i płac
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska
  • Kompleksowa obsługa kadrowa firmy,
  • Sporządzanie umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON,
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,
  • Administrowanie aktami osobowymi pracowników.
Wymagania
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
  • Znajomość zasad związanych z naliczaniem wynagrodzeń,
  • Znajomość zasad rozliczania czasu pracy,
  • Dobra znajomość obsługi programu Excel, Word, Outlook,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość programu do obsługi kadrowo-płacowej,
  • Mile widziana wiedza w zakresie tematów księgowo-rozliczeniowych oraz rozrachunkowych.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Zdobycie doświadczenia i podniesienie kwalifikacji,
  • Wsparcie w rozwoju i niezbędne narzędzia do pracy,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz inne pozapłacowe profity (nauka języków, karty sportowe),
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.