kandydatów

Etat Specjalista ds. fakturowania

Firma: ARSENAL PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J. miejsce pracy: Białystok

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów w całej Unii Europejskiej oraz ma partnerów w dziesiątkach innych krajów. Głównym kierunkiem działalności jest export artykułów spożywczych i chemicznych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. fakturowania
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu,
  • Współpraca z działami eksportu i zakupów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość awansu,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Praca w przyjaznym, zaangażowanym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez AARSENAL PLSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J. w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych)