kandydatów

Etat Menadżer ds. Ochrony

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Menadżer ds. Ochrony
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 510

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów
  • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa
  • Tworzenie grafików
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników,
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Samodzielność
  • Operatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
  • Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • Kompletne, bezpłatne umundurowanie
  • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe