kandydatów

Etat Inspektor / Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Białystok

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Inspektor / Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju
Lokalizacja Białystok

Dołącz do #Unikalnych! Przekonaj się, na czym polega praca w komórce odpowiedzialnej za ochronę środowiska w dużej firmie budowlanej, realizującej inwestycje kubaturowe, przemysłowe, drogowe i modułowe na terenie Polski i poza granicami kraju. Będziesz mieć realny, aktywny i bezpośredni wpływ na zrównoważony rozwój firmy i tym samym przyczynisz się do ochrony klimatu i środowiska.

Obecnie do Oddziału Unibep S.A. w Białymstoku, do Biura Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Środowiska poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twoje zadania:
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu i wdrożeniu oraz utrzymywanie narzędzi do zbierania oraz agregowania danych niefinansowych w Grupie Kapitałowej,
  • Zbieranie, weryfikowanie i analizowanie danych z obszaru E – Environment dla poszczególnych działów firmy i spółek zależnych,
  • Opracowywanie sprawozdawczości z obszaru E – Environment w Grupie Kapitałowej, w tym liczenie śladu węglowego organizacji,
  • Udział w tworzeniu raportów niefinansowych,
  • Uczestniczenie w budowaniu strategii komunikacji działań ESG oraz wsparcie przy jej realizacji zgodnie z przydzielonymi zadaniami (projektowanie, wdrażanie i prowadzenie działań prośrodowiskowych),
  • Koordynowanie i współpraca z interesariuszami w celu osiągnięcia założonych wyników przyjętej strategii zrównoważonego rozwoju Grupy Kapitałowej,
  • Inicjowanie zmian, śledzenie i analiza trendów w obszarze ochrony środowiska i klimatu,
  • Przekazywanie wiedzy z zakresu zrównoważonego rozwoju w ramach interdyscyplinarnej współpracy z innymi obszarami naszej organizacji,
  • Kontakt i ścisła współpraca z pracownikami Grupy Kapitałowej.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska, zrównoważonym rozwojem, efektywnością energetyczną lub pokrewnymi obszarami,
  • Doświadczenie w obszarze E-Environment z perspektywy przedsiębiorstwa,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawne rozumienie regulacji i wytycznych unijnych,
  • Sprawne korzystanie z narzędzi typu MS Excel i biegłe poruszanie się wśród dużej ilości danych,
  • Zaangażowanie, skrupulatność, metodyczne podejście do biznesu,
  • Umiejętność prowadzenia dialogu z innymi jednostkami organizacyjnymi,
  • Dociekliwość i dokładność w wykonywanych zadaniach, dbałość o jakość pracy,
  • Proaktywność, chęć uczenia się i rozwoju.
Mile widziane:
  • Umiejętności liczenia śladu węglowego organizacji wg normy ISO 14067:2018 oraz GHG Protocol.
W zamian oferujemy Tobie:
  • Realny wpływ na kształt polityki zrównoważonego rozwoju firmy,
  • Udział w propagowaniu ekologicznych postaw,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wspierający zespół, który podobnie jak Ty działa na rzecz środowiska,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, m.in. pracujemy w systemie AX Dynamics, Microsoft Office 365,
  • Miejsce Twojej pracy: Białystok, ul. Hetmańska 92,
  • Godziny pracy: 7.00-15.00,
  • Szersza oferta w informacji poniżej.
Proces rekrutacji
Zgłoszenie do procesu rekrutacji Kliknij przycisk "Aplikuj" poniżej, a my przekierujemy Cię do formularza aplikacyjnego - jego uzupełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 min. Potwierdzenie otrzymania przez nas Twojego CV dostaniesz na maila.
Analiza Twojej aplikacjiProces analizy wszystkich kandydatów trwa 1-2 tygodnie (w zależności od liczby kandydatów). To moment, w którym decydujemy, kogo zaprosić do etapu spotkań – wcześniej potwierdzamy dyspozycyjność kandydata telefonicznie.
Spotkanie bezpośrednie lub rozmowa onlineW procesie rekrutacji szanujemy Twój i swój czas, dlatego na rozmowie będzie obecny zarówno rekruter, jak i Twój przyszły, bezpośredni przełożony. Spotkanie potrwa ok. godziny.
Oferta pracy / informacja zwrotnaPo udanym spotkaniu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby przedstawić konkretną propozycję i ustalić wszystkie formalne szczegóły.