kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

AZONIK  SP. Z O.O.

Firma zajmująca się transportem międzynarodowym i spedycją

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy
Miejsce pracy: Białystok
Główne zadania:
  • organizowanie i nadzorowanie całości działalności ekonomiczno-finansowej Spółki
  • inicjowanie, koordynowanie i kontrolowanie podejmowanych przedsięwzięć ekonomicznych, finansowych i organizacyjnych, zmierzających do poprawy wyników finansowych Spółki
  • inicjowanie i opracowywanie analiz oraz informacji problemowych, dotyczących planowania zadań (w tym planów techniczno-ekonomicznych i finansowych Spółki) jak również realizacji tych planów
  • nadzorowanie i kontrolowanie wszelkich operacji finansowo-gospodarczych pod względem ich poprawności oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych
  • nadzorowanie całokształtu prac z zakresu rachunkowości, wykonanych przez inne jednostki organizacyjne
  • nadzór, wsparcie merytoryczne i organizacyjne nad pracą działu księgowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów na potrzeby Zarządu
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, ZUS, PFRON)
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Zarząd Spółki
Nasze wymagania:
  • co najmniej 5 - letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, najlepiej na stanowisku głównego księgowego (mile widziane w firmie transportowej)
  • praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • samodzielności, zdolności analitycznego myślenia, odpowiedzialności za powierzone zadania terminowości, umiejętności planowania i dobrej organizacji czasu pracy,
  • znajomość obsługi programu SYMFONIA
  • znajomość jezyka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dynamicznej osobowości i pozytywnego podejścia do nowych tematów
Oferujemy:
  • pracę w organizacji  o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w działaniu oraz znaczący wpływ na realizację strategii rozwoju spółki
  • wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań
  • współpracę w oparciu o dowolną formę umowy