kandydatów

Etat Pracownik działu poligraficznego

Firma: Arsenal PL sp. z o.o. sp. j. miejsce pracy: Białystok

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.

Głównym kierunkiem działalności jest eksport artykułów spożywczych i chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu poligraficznego
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska
  • Tłumaczenie i przygotowywanie etykiet,
  • Weryfikacja jakości drukowanych etykiet,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie etykietowania produktów.
Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz podstaw programów graficznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, odpowiedzialność,
  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • Wykształcenie wyższe będzie atutem.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Perspektywę rozwoju w Dziale Zakupów, Eksportu lub innych działach firmy,
  • Dofinansowanie zajęć językowych,
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez AARSENAL PLSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. J. w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-10-2022
Wyświetleń: 122