kandydatów

Etat Asystent ds. obsługi klienta

Firma: Tubes International Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Tubes International Sp. z o. o.
Ul. Bystra 15 a
61-366 Poznań

poszukujemy pracownika:

Asystent ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:Białystok

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę na zastępstwo

Opis stanowiska:
  • prowadzenie dokumentacji księgowo-kasowej
  • organizowanie wysyłek oraz przyjmowanie i wysyłanie towaru do klienta zewnętrznego i wewnętrznego
  • kompleksowa obsługa klientów telefoniczna i bezpośrednia
  • współpraca z innymi oddziałami oraz centralą w Poznaniu
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w księgowości
  • umiejętność samodzielnego, systematycznego działania
  • chęć zdobywania wiedzy i umiejętność samokształcenia
  • aktywność i motywacja w działaniu
  • umiejętności interpersonalne w tym prowadzenie rozmów telefonicznych
  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
  • preferowane średnie lub wyższe ekonomiczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta
  • mile widziane umiejętności techniczne
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 29 letnim doświadczeniem na rynku,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,
  • pakiet sportowy po trzech miesiącach od zatrudnienia,
  • potrzebne narzędzia pracy i szkolenia wprowadzające,
  • rozwój zawodowy,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tubes International Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym Tubes International sp. z o.o.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Tubes International sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Bystrej 15a, KRS: 0000124055, NIP: 7810046084, REGON: 630115103, wpisany do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000124055.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: iod@tubes-international.com
Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Tubes International sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, np. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do zakończenia procesu rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Tubes International sp. z o.o.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji.
Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Tubes International sp. z o.o.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-10-2022
Wyświetleń: 121