kandydatów

Etat Specjalista ds. Eksportu

Firma: Arsenal Pl Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Arsenal Brands to firma eksportowa. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wiodących światowych producentów artykułów spożywczych oraz chemii gospodarczej.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
Miejsce pracy: Białystok
Twoje zadania
  • Współpraca handlowa z kontrahentami,
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów,
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów i kierunków rozwoju firmy.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację służbową,
  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych, np. francuskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań,
  • Dofinansowanie kursów języków obcych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Miłą atmosferę w pracy, kawę z ekspresu,
  • Premie kwartalne,
  • Imprezy integracyjne, eventy świąteczne.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Arsenal Brands spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-11-2022
Wyświetleń: 124