kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

 AZONIK SP. Z O.O.

Międzynarodowa firma transportowa

Specjalista ds. Logistyki
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • Obsługa wiadomości przychodzących od kierowców.
  • Wysyłanie kierowców do załadunku.
  • Przygotowywanie zadań dla kierowców na podstawie zleceń transportowych klientów.
  • Tworzenie zleceń transportowych w programie do realizacji przewozów transportem przyciągniętym.
  • Wysyłanie zleceń wykonania przewozu drogą elektroniczną do wykonawców (firm przewozowych)
  • Wykonywanie tłumaczeń.
  • Współpraca z dostawcami usług magazynowych (składowanie towarów w magazynie, organizacja przeładunku towarów z samochodu do samochodu)
Wymagania:
  • obowiązkowa biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego
  • mile widziana jest dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B1)
  • rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w warunkach niedoboru czasu
  • dokładność i pedantyczność
Oferujemy:
  • specjalne szkolenia dla pracowników bez doświadczenia w międzynarodowym transporcie towarowym
  • umowa o pracę od pierwszego dnia pracy
  • 8-godzinny dzień pracy
  • zatrudnienie w nowoczesnej organizacji o międzynarodowych standardach (pełny etat)
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole