kandydatów

Etat Główny Księgowy / Główna Księgowa

Firma: HireLabas Plus miejsce pracy: Białystok

Jesteśmy nowoczesnym zespołem zajmującym się wyszukiwaniem i selekcjonowaniem pracowników, działającym na terenie całej Europy i posiadającym biura na Litwie, w Niemczech i na Ukrainie.

Naszą działalność prowadzimy już od wielu lat, więc doskonale rozumiemy potrzeby rynku. Naszym celem jest zapewnienie obopólnie korzystnych relacji związanych z pracą, dlatego firmom pomagamy znaleźć pracowników spełniających ich potrzeby, a pracownikom zapewniamy dobre i niezawodne miejsca pracy.

Dokonujemy selekcji pracowników na Litwie i Ukrainie.

Mamy doświadczenie w licznych branżach: budownictwie, rolnictwie, przemyśle ciężkim i lekkim oraz logistyce.

Wyszukiwanie i selekcjonowanie pracowników przez nas oszczędza Twój czas i pieniądze.

Zapewniamy naszym klientom elastyczność w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Profesjonalny zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Pomagamy zarówno małym jak i dużym firmom.

Główny Księgowy / Główna Księgowa
Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Rozwiązywanie kłopotów z personelem i płaca, rozliczanie podróży służbowych
  • Przygotowywanie zeznań podatkowych i raportów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych itp.)
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem warunków formalnych i księgowych
  • Projektowanie polityki podatkowej i księgowej oraz jej realizacja zgodnie z Ustawą o rachunkowości krajowej
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszaru rekrutacyjnym
  • Doświadczenie w zakresie prawa podatkowego, finansowego i prawa pracy
  • Umiejętność zorganizowania robot związanych z księgowością, kontrolą i analizą firmy
  • Wiedzy programów księgowych
  • Wiedzy języka rosyjskiego lub litewskiego (Obowiązkowe)
Oferujemy:
  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju i samorealizacji
  • Oficjalne zatrudnienie, pakiet społeczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-12-2022
Wyświetleń: 119