kandydatów

Etat Specjalista ds. administracji transportu

Firma: Schenker Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Specjalista ds. administracji transportu

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Zakres obowiązków:
  • Rozliczanie kierowców z dokumentacji przewozowej;
  • Wprowadzanie danych do systemu i ich korygowanie;
  • Archiwizacja dokumentacji;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów;
  • Realizacja wskaźników jakościowych i ilościowych.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Umiejętność rozwijania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami.
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Miejsce pracy: Złotoria 23, 16-070 Choroszcz;
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
  • Możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.