kandydatów

Etat Technik Transportu

Firma: AZONIK sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

AZONIK SP. Z O.O.

Międzynarodowa firma transportowa

Technik Transportu
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

Szukamy osoby, z doświadczeniem w pracy z ciężarówkami marki Scania, Volvo, Mercedes, MAN.

Wymagania:

  • znajomość języka rosyjskiego i na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny
  • znajomość budowy samochodu
  • wykształcenie techniczne

Obowiązki:

  • kontrola samochodów przed wyjazdem
  • kontrola zużycia paliwa
  • zaplanowane naprawy zapobiegawcze
  • konsultacje i bieżąca współpraca z kierowcami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę od pierwszego dnia pracy
  • stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie transportowo-spedycyjnej
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole