kandydatów

Etat Specjalista ds. rozliczeń

Firma: UNIBEP S.A. miejsce pracy: Białystok

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista ds. rozliczeń
Lokalizacja Białystok

Obecnie Oddział Infrastruktury poszukuje kandydata do Działu Sprzętu i Logistyki w Łomży lub w Białymstoku.

Jaki będzie Twój zakres zadań?
  • rozliczanie czasu pracy pracowników działu,
  • weryfikacja i analiza raportów pracy sprzętu oraz kart drogowych,
  • zarządzanie magazynem (wydawanie oraz przyjmowanie artykułów BHP),
  • obsługa systemu AXAPTA (wystawianie faktur, przesunięcia magazynowe),
  • sporządzanie sprawozdań dot. zużycia paliw, energii itp.
Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2 lata,
  • posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia/rachunkowość lub pokrewne,
  • znasz oprogramowanie MS Office,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • jesteś dobrze zorganizowany oraz komunikatywny.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 lub 8.00-16.00),
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, świadczenia świąteczne i okolicznościowe),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne finansowane przez firmę,
  • rozwój z dużej firmie budowlanej, notowanej na GPW.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.