kandydatów

Etat Kierownik ds. sprzedaży detalicznej

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7900437, z dnia 2023-01-18

Sklep RMS.pl poszukuje osoby na stanowisko

Kierownik ds. sprzedaży detalicznej

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ocenianie ich oraz motywowanie do pracy
  • tworzenie i weryfikowanie strategii sprzedażowej oraz planów sprzedażowych
  • umiejętność projektowania i prezentacji systemów audio-video i hi-fi
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • obsługa klientów w salonie audio oraz telefonicznie i przez pocztę e-mail

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką
  • wysoka kultura osobista i umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo mile widziana pasja związana z audio
  • samodyscyplina oraz sumienność
  • asertywność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ciekawej branży
  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów