kandydatów

Etat Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce miejsce pracy: Sokółka

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/22/0735
OBOWIĄZKI:
Nauczanie i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

mile widziane: terapia pedagogiczna, oligofrenopedagogika oraz pedagog specjalny

Miejsce pracy:

Sokółka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 424 do 4 224 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce