kandydatów

Etat Technolog do kontaktów z klientem

Firma: Neotech Sp. z o.o miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7962885, z dnia 2023-02-07

Firma NEOTECH Sp. z o.o. poszukuje pracownika do działu technologii na stanowisko technologa do kontaktów technicznych z klientem w obszarze produkcji elementów indukcyjnych.

Technolog do kontaktów z klientem

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • rozwój nowych projektów/produktów zorientowanych na Klienta,
  • budowanie trwałej i pozytywnej relacji z aktualnymi i nowymi klientami,
  • współpraca z działem produkcji, działem sprzedaży i działem kontroli jakości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio z firmą NEOTECH na podstawie umowy o pracę,
  • pełne przeszkolenie i wdrożenie,
  • stabilną, długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.