kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 7994916, z dnia 2023-02-17

Sklep RMS.pl poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • pisanie artykułów z newsami branżowymi
  • wsparcie handlu w promowaniu dystrybuowanych marek
  • tworzenie i edycja stron internetowych www
  • optymalizacja treści pod kątem SEO
  • wprowadzanie specyfikacji nowych produktów do internetowej bazy sklepu
  • podstawowa praca z Photoshop, Adwords, Facebook, Youtube
  • przygotowanie informacji prasowych
  • moderowanie forów internetowych
  • pomoc w organizacji stoisk na corocznych targach Audio-Video Show w Warszawie

Wymagania

  • chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy
  • mile widziane zamiłowanie do nowych technologii
  • zainteresowanie marketingiem internetowym, Facebook Ads
  • znajomość HTML, CSS
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z SEO
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem
  • podstawowa wiedza na temat obsługi programów graficznych jak GIMP i Photoshop
  • mile widziana umiejętność pisania tekstów internetowych
  • mile widziana wiedza na temat sprzętu audio-video lub elektroniki
  • pozytywne nastawienie do życia
  • umiejętność organizacji pracy i współpracy

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie zlokalizowanej w Białymstoku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy
  • praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (w przypadku studentów)
  • poszerzenie wiedzy z zakresu systemów audio-video i hi-fi
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży