kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Białystok

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • nawiązywanie relacji handlowych
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
Wymagania:
  • znajomość techniki sprzedaży,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży hutniczej.
Oferujemy:
  • pracę jednozmianową na pełen etat,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w polskiej, stabilnej firmie,
  • pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).