kandydatów

Etat Pracownik wsparcia sprzedaży

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok miejsce pracy: Białystok

Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok
Pracownik wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Białystok
Numer: 2/1/2023
OBOWIĄZKI:

praca dorywcza w sklepach spożywczych: dbanie o czystość na sali i ekspozycję towarów, układanie towaru, ciężary do 25 kg

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: polski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 do 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok