kandydatów

Etat Handlowiec / Specjalista ds. e-commerce

Firma: Sklep RMS.pl miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 8086851, z dnia 2023-03-20

RAFKO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video oraz doradztwie i instalacjach audiowizualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec / Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska

  • obsługa klientów w salonie audio oraz telefonicznie i przez pocztę e-mail,
  • wystawienie, opieka i realizowanie zamówień z platform sprzedażowych jak Allegro,
  • umiejętność projektowania i prezentacji systemów audio-video i hi-fi
  • doradztwo związane z wyborem sprzętu,
  • realizacja i kreowanie polityki sprzedażowej firmy.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami (jako sprzedawca, handlowiec, doradca klienta itp.),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video, lub elektroniką,
  • doświadczenie w pracy na rynku e-commerce
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu,
  • bardzo mile widziana pasja związana z audio
  • znajomość marketplace'ów (Allegro, Amazon itp.)
  • samodyscyplina oraz sumienność,
  • wiek powyżej 22 lat.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów