Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Zastępca kierownika serwisu CHOGI Księżyno k. Białegostoku

Praca w firmie CHOGI miejsce pracy: Księżyno k. Białegostoku

Szczegóły oferty:

CHOGI Mariusz Chodorowski
Polska firma usługowo-transportowa,
działająca na rynku maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych, poszukuje:
Zastępca kierownika serwisu
Region: podlaskie, Polska

Opis stanowiska:
• zarządzanie podległym zespołem pracowników,
• organizacja pracy,
• dbanie o wysoki poziom obsługi serwisowej pojazdów i maszyn,
• przyjmowanie i realizacja zleceń napraw serwisowych,
• weryfikacja zaplanowanych oraz wykonanych przez podległych pracowników usług,
• prowadzenie bieżącej dokumentacji napraw i przeglądów serwisowych,
• zamawianie i pozyskiwanie części niezbędnych do bieżących napraw,
• opieka nad magazynem,
• odpowiedzialność magazynowa,

Wymagania:
Poszukujemy kandydatów:
• z minimum dwuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
• z wykształceniem średnim lub wyższym o profilu mechanicznym lub technicznym
• z wiedzą i umiejętnościami z zakresu napraw samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych
• o wysokiej umiejętności organizowania pracy własnej oraz podległego zespołu,
• z inicjatywą, pomysłowością oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę,
• ze znajomością obsługi komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych
• ze znajomością podstaw języka angielskiego
• z prawem jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii C,

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z 17 letnim doświadczeniem w oparciu o umowę o pracę,
• Motywujący system wynagrodzenia,
• Komputer, telefon i inne narzędzi pracy,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
• Szkolenia okresowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres rekrutacja@chogi.pl - z dopiskiem "Zastępca kierownika serwisu".

Możliwy jest dowóz osobisty dokumentów do biura firmy CHOGI, ul. Przemysłowa 2, 16-001 Księżyno.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CHOGI z siedzibą w Księżynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest CHOGI z siedzibą w Księżyno przy ul. Przemysłowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pamiętaj, aby powołać się na nasz serwis PracaBialystok.info.pl podczas aplikowania na stanowisko Zastępca kierownika serwisu w firmie CHOGI [ Księżyno k. Białegostoku ]. Życzymy powodzenia!