O nas

Internetowa Baza Ogłoszeń pracabialystok.pl to serwis, w którym codziennie publikowane są nowe ogłoszenia o pracę. Zastanawiasz się, czy Białystok to dobry kierunek na realizację zawodowych planów? Zdecydowanie tak!

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego, dużym ośrodkiem naukowym i akademickim, w którym przyszłych pracowników i przedsiębiorców kształci 20 szkół wyższych. Najwięcej miejsc zatrudnienia generuje sektor przemysłowy, przede wszystkim tekstylny, elektromaszynowy i elektrotechniczny, a także branża budowlana i przetwórstwo rolno-spożywcze. Stolica Podlasia to również dobre miejsce dla poszukujących pracy specjalistów IT, handlowców i wielu innych kandydatów! Doskonale znamy specyfikę lokalnego rynku zatrudnienia i świadczymy usługi internetowego pośrednictwa pracy, łącząc kandydatów i pracodawców.


Pracodawco,

zapomnij o długich procesach weryfikacyjnych, opłatach za udostępnianie ogłoszeń. Na pracabialystok.pl w kilka chwil zamieścisz swoje ogłoszenie i opublikujesz je zupełnie za darmo. Kliknij "Zamieść ogłoszenie", uzupełnij dane kontaktowe, opisz swoje wymagania, obowiązki i warunki zatrudnienia – im dokładniej, tym lepiej – i gotowe. Z pracabialystok.pl cała procedura to zaledwie trzy proste kroki.


Kandydacie,

na pracabialystok.pl znajdziesz zawsze aktualne oferty pracy w Białymstoku i w szybki sposób wyszukasz te stanowiska, które leżą w polu Twoich zainteresowań. Za pośrednictwem naszej strony możesz także wysłać pracodawcy swoje CV – wystarczy kliknąć przycisk "Aplikuj teraz". Bezproblemowo i bezpłatnie znajdziesz wymarzone zajęcie, bez przedzierania się przez dziesiątki różnych serwisów. Wszystko, czego potrzebujesz, by zdobyć nową pracę, jest w jednym miejscu – na pracabialystok.pl.