Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Elektromechanik samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych CHOGI

Praca w firmie CHOGI (Wybierz)

Szczegóły oferty:

CHOGI Mariusz Chodorowski
Polska firma usługowo-transportowa,
działająca na rynku maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych, poszukuje:
Elektromechanika samochodów ciężarowych
oraz maszyn budowlanych
Region: Księżyno, podlaskie

Opis stanowiska:
• Diagnostyka i konserwacja samochodów ciężarowych, naczep, maszyn budowlanych,
• Dokonywanie bieżących napraw,
• Optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
• Analiza przyczyn źródłowych awarii i działanie zapobiegawcze

Wymagania:
• Wykształcenie min. zasadnicze (elektryk, elektronik lub pokrewne),
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
• Uprawnienia SEP do 1kV,
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów elektrycznych,
• Dokładność i precyzja pracy,
• Prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem będzie kat. C,

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem,
• Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowę o pracę, stałą pensję + premię),
• Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
• Bardzo dobre warunki pracy (ogrzewane zaplecze socjalne, szatnia, natryski, itp.),
• Rozmaitość wykonywanych czynności,
• Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń,
• Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres rekrutacja@chogi.pl - z dopiskiem "mechanik samochodów ciężarowych".

Możliwy jest dowóz osobisty dokumentów do biura firmy CHOGI, ul. Przemysłowa 2, 16-001 Księżyno.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CHOGI z siedzibą w Księżynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest CHOGI z siedzibą w Księżyno przy ul. Przemysłowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pamiętaj, aby powołać się na nasz serwis PracaBialystok.info.pl podczas aplikowania na stanowisko Elektromechanik samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych w firmie CHOGI [ ]. Życzymy powodzenia!