kandydatów

Etat Operator maszyn tekstylnych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Operator maszyn tekstylnych
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/0283
OBOWIĄZKI:
Z zależności od przydzielonego stanowiska pracy w dniu oprowadzającym po hali produkcyjnej (przed zatrudnieniem) do obowiązków należeć może:- pomoc operatorom maszyn produkcyjnych w procesie produkcji wyrobów tekstylnych- samodzielna obsługa narzędzi i maszyn wytwarzających i obrabiających wyroby tekstylne- bieżące utrzymanie ciągłości produkcji poprzez uzupełnianie kończących się materiałów naturalnych/syntetycznych na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagania:- zdolności manualne.Uwagi: w ofercie wskazano wyłącznie wynagrodzenie zasadnicze (gwarantowane). Firma oferuje również dodatki finansowe uzależnione od frekwencji w pracy. Pracując od poniedziałku do piątku pracownik może zarobić ok. 2500 zł netto, pracując dodatkowo 2 soboty w miesiącu może zarobić ok. 2870 zł netto

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce