kandydatów

Etat Kierownik Projektów Zewnętrznych

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierownik Projektów Zewnętrznych
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: WSiD/2021

Zadania:

  • Koordynacja budowy Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, Systemu Monitoringu Wizyjnego oraz systemu transmisji IP-MPLS na stancjach i przystankach na linii kolejowej Czyżew - Białystok.
  • Udział w naradach koordynacyjnych i innych spotkaniach związanych z budową.
  • Wprowadzenie podwykonawców na budowę, koordynowanie prac podwykonawców, kontrola jakości wykonanych robót i ich zgodności z projektem, dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP na budowie.
  • Koordynowanie dostawy materiałów budowlanych na budowę.
  • Kompletacja i weryfikacja merytoryczna dokumentów do rozliczeń i zgłoszenia zakończenia zadania.
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji sprzedażowej i odbiorowej.
  • Raportowanie przebiegu realizacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (min. średnie) - telekomunikacja bądź energetyka, znajomość technologii telekomunikacyjnych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych, teletechnicznych, współpracy z projektantami i wykonawcami.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office, MS Project, AutoCAD.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
  • Rabat na wybrane usługi Orange.
  • Komputer służbowy.
  • Realizację projektów specjalistycznych na rynku operatorów telekomunikacyjnych.
  • Pracę w modelu hybrydowym.