kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac/ kadrowa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Specjalista ds. kadr i płac/ kadrowa
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1859
OBOWIĄZKI:
1. kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,2. zakładanie, prowadzenie i archiwizacja akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,3. sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia oraz umów cywilno-prawnych,4. prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich,5. ewidencja danych kadrowych w systemie kadrowo-płacowym,6. samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów za niewykorzystany urlop,7. sporządzenie list płac i przygotowywanie przelewów wynagrodzeń,8. sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, US, PFRON, GUS,9. współpraca z instytucjami zewnętrznymi: ZUS, GUS, US, PFRON, Urząd Pracy, komornicy,10. przygotowywanie świadectw pracy i stosownych zaświadczeń dla pracowników,11. weryfikowanie i aktualizowanie danych dotyczących badań lekarskich i szkoleń BHP,12. sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowych i płacowych,13. przygotowywanie rocznych deklaracji PIT,14. monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz aktualizowanie dokumentów z zakresu prawa pracy.Oferujemy1. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,2. możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań,3. Pracownicze plany emerytalne,4. opiekę medyczną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

1. minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych,2. praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz rozliczania umów cywilnoprawnych,3. bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy PDOF,4. bardzo dobra znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office, CORAX,5. zdolność w ustalaniu i nadawaniu priorytetów,6. dobra organizacja pracy własnej i dotrzymywanie terminów,7. komunikatywność, asertywność, samodzielność, spostrzegawczość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku