kandydatów

Etat Kierownik Kontraktu

Firma: Horyzont Doradztwo Personalne miejsce pracy: Białystok

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży energetycznej. Specjalizująca się min.: projektowaniu i budowie farm solarnych i wiatrowych.

Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 02/08/2021/BN/KK/B
Główne zadania:
  • Zarządzanie kontraktami w tym:
    • organizacja, planowanie i nadzór na pracami związanymi z budową farm,
    • kontrola budżetu,
    • kierowanie zespołem i podwykonawcami,
    • kontakt z inwestorem.
Wymagania:
  • doświadczenie przy budowie obiektów elektroenergetycznych lub przemysłowych z rozwiniętą infrastrukturą elektryczną,
  • wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy,
  • uprawnienia budowlane w zakresie sieci elektroenergetycznych mile widziane.
Korzyści:
  • umowę o pracę lub w formie B2B w zależności od preferencji,
  • premie,
  • samochód,
  • inne, niezbędne do realizacji zadań narzędzia,
  • zakwaterowanie i dodatki delegacyjne,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • pracę w młodym i rzutkim zespole.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.