kandydatów

Etat Asystent menedzera projektu

Firma: MPiPS - PGP miejsce pracy: Białystok

MPiPS - PGP
Asystent menedzera projektu
Miejsce pracy: Białystok
Numer: PSZ-ZOPS/28350500
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwanie potencjalnych podmiotów do współpracy, tworzenie baz danych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Praktyka absolwencka

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: MPiPS - PGP

Pozostałe oferty pracy w firmie MPiPS - PGP
Etat Asystent kierownika marketingu w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Białystok 20-09-2021
Etat Asystent handlowca w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Białystok 20-09-2021
Etat Pomoc księgowej w firmie: MPiPS - PGP miejsce pracy: Białystok 15-07-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-08-2021
Wyświetleń: 264