Etat Referent ds. administracyjno-gospodarczych / referent ds. informatyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Referent ds. administracyjno-gospodarczych / referent ds. informatyki
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2348
OBOWIĄZKI:
szczegółowe informacje: https://podlaska-bip.ohp.pl/public/?id=196212
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie techniczne,Znajomość obsługi MS OfficeBardzo dobra organizacja pracy własnej;Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;Sumienność, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność;Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku