kandydatów

Etat Starszy referent w dziale nauki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Starszy referent w dziale nauki
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2461
OBOWIĄZKI:
a)obsługa administracyjna projektów naukowych realizowanych przez pracowników i doktorantów Uczelni, finansowanych ze źródeł wewnętrznych, w tym: sporządzanie umów oraz innej niezbędnej dokumentacji związanej z procesem obsługi projektów, opisów przedmiotów zamówienia do postępowań na zamówienia w oparciu o określone tryby, nadzór nad realizacją budżetów projektów, sprawozdawczością i archiwizacjąb)współpraca z kierownikami projektów i pozostałymi jednostkami administracyjnymi Uczelnic)współpraca z urzędami i ministerstwamid)realizacja zadań w ramach planów finansowyche)tworzenie projektów aktów prawnych i regulaminówf)praca w ramach wewnętrznych systemów obsługi projektów

Wymagania inne:

a)wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze)b)doświadczenie zawodowe c)bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmied)bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)e)dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku