kandydatów

Etat Starszy referent w kancelarii tajnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Starszy referent w kancelarii tajnej
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2469
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie dokumentów jawnych i niejawnych otrzymanych, wysyłanych oraz wytworzonych na potrzeby 25 WOG;- wysyłanie dokumentów wytworzonych w 25 WOG do adresatów;- terminowe rozliczanie wykonawców z powierzonych im dokumentów;- prowadzenie na bieżąco ewidencji dokumentów wychodzących i wychodzących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

. WYMAGANIA NIEZBĘDNE:- wykształcenie: średnie staż pracy min.3 lata,wyższe staż pracy niewymagany;- biegła obsługa komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Ms Office (Excel, Word);- kreatywność, umiejętność pracy w zespole;- samodzielność w działaniu;- dobra organizacja pracy własnej;- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE):- znajomość ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019 r., poz. 742 t.j.) oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie;- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "Tajne" lub oświadczenieo wyrażeniu zgody na przeprowadzenie poszerzonego postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych;- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;- odpowiedzialność;- rzetelność;- dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku