kandydatów

Etat Mistrz przygotowania produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach miejsce pracy: Narew

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Mistrz przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Narew
Numer: StPr/21/0368
OBOWIĄZKI:
- nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników- utrzymywanie ciągłości produkcji- ścisła współpraca z osobami kierującymi poszczególnymi działaniami- opracowanie dokumentacji dbanie o jej poprawny przepływ w firmie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: mechanika/budowa maszyn
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność zarządzania zespołem

Miejsce pracy:

Narew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-09-2021
Wyświetleń: 234