kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem miejsce pracy: Kruszewo-Wypychy

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Magazynier
Miejsce pracy: Kruszewo-Wypychy
Numer: StPr/21/0500
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie towarów na magazynie, kompletowanie zamówień, konfekcjonowanie pasz. Obsługa wózka widłowego i ładowarki teleskopowej - osobom zdecydowanym firma zapewnia możliwość zdobycia niezbędnych uprawnień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Kultura osobista[Umiejętność 1] : Dokładność[Inne] : Mile widziana znajomość branży rolniczej. Istnieje możliwość zapewnienia dojazdu do pracy.

Miejsce pracy:

Kruszewo-Wypychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem