kandydatów

Etat Rehabilitant społeczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Rehabilitant społeczny
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2785
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie rehabilitacji społecznej.- Animacja i organizacja zadań osobom z niepełnosprawnościami, które wykonują pracę na produkcji w mniejszym zakresie.- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z rehabilitacją oraz przygotowywanie Indywidualnych Programów Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej.- Wykonywanie zadań zleconych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- Kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań- Komunikatywność, elastyczność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji- Umiejętność obsługi komputera- Dobra organizacja pracy, terminowość, odpowiedzialność- Samodzielność w zakresie powierzonych zadań- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (książeczka SANEPID) mile widziane- Posiada prawo jazdy kat. B- Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością będzie dodatkowym atutem- Ukończone studia rehabilitacja/fizjoterapia i /lub uprawnienia ratownika medycznego będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 422 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku