kandydatów

Etat Pracownika do działu współpracy międzynarodowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracownika do działu współpracy międzynarodowej
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2813
OBOWIĄZKI:
Podstawowy zakres obowiązków:a) Obsługa administracyjna realizowanych projektów (udział w przygotowywaniu wniosków odofinansowanie, prowadzenie dokumentacji projektów, przygotowywanie sprawozdań i wniosków opłatność, bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi UMB, opisywanie dokumentówksięgowych, bieżąca współpraca z wykonawcami zewnętrznymi, nadzór nad realizacją umówzawieranych przez Dział, w tym umów z wykonawcami zewnętrznymi),b) Prowadzenie spraw związanych z instytucjonalną współpracą międzynarodową Uczelni (współpraca zinstytucjami rządowymi, innymi uczelniami, organizacjami międzynarodowymi, ambasadami itp.),c) Uczestnictwo w wydarzeniach krajowych i zagranicznych,d) Realizacja pozostałych działań związanych z funkcjonowaniem Działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:a) co najmniej roczne doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów finansowanych ze źródełzewnętrznych, np. funduszy unijnych i / lub co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pracyzwiązanym ze współpracą międzynarodową,b) biegła umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point) ,c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.d) komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,e) samodzielności, dokładności, skrupulatności, terminowości,f) bardzo dobrej organizacji pracy oraz dyscypliny w przestrzeganiu procedur,g) mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w szkole wyższej,h) gotowości do wyjazdów służbowych,i) nienagannej postawy etycznej.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 250 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku