Etat Młodszy Specjalista / Specjalista w Sekcji Zarządzania Procesem Kontroli w Terenowym Wydziale Kontro

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Białystok

Młodszy Specjalista / Specjalista w Sekcji Zarządzania Procesem Kontroli
w Terenowym Wydziale Kontroli X w Białymstoku
w Departamencie Kontroli

Numer ogłoszenia: DK/21/222

Miejsce pracy: Białystok

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert: 02.11.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • przygotowanie organizacyjne kontroli;
  • sporządzenie analiz na potrzeby kontroli;
  • przygotowywanie projektów pism należących do właściwości Działu;
  • przeprowadzanie lub współuczestnictwo w dokonaniu analizy przedkontrolnej zgodnie  z przyjętą procedurą;
  • opracowywanie projektu programu kontroli lub tematyki kontroli;
  • współpraca z pracownikami innych komórek organizacyjnych Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie realizacji wspólnych zadań;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych, a wynikających z kompetencji Terenowego Wydziału Kontroli X w Białymstoku.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie;
  • na stanowisko młodszego specjalisty minimum rok pracy zawodowej w przypadku wykształcenia wyższego lub minimum 4 lata pracy zawodowej w przypadku wykształcenia średniego;
  • na stanowisko specjalisty minimum 3 lata pracy zawodowej w przypadku wykształcenia wyższego lub minimum 5 lat pracy zawodowej w przypadku wykształcenia średniego.

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za popełnione z winy umyślnej przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • doświadczenie zawodowe w administracji publicznej lub w jednostkach związanych z ochroną zdrowia;
  • znajomość zagadnień i obowiązujących przepisów związanych z funkcjonowaniem krajowego systemu opieki zdrowotnej, w tym:
    • ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych t.j. (Dz. U. 2021 poz. 1285, z późn. zm.);
    • znajomość ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 357 ze zm.);
  • znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych;
  • mile widziana znajomość systemu EZD;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
  • inicjatywa;
  • radzenie sobie ze stresem.
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • komunikatywność;
  • rzetelność;
  • terminowość.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.