kandydatów

Etat Pomoc kucharza

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pomoc kucharza
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/2980
OBOWIĄZKI:
Zakres głównych obowiązków na stanowisku:- realizacja obróbki wstępnej produktów spożywczych,- zmywanie naczyń kuchennych i stołowych,- pobieranie z magazynu żywnościowego do punktu żywienia produktów spożywczych,- dbanie o porządek i czystość w punkcie żywienia,- przyjmowanie naczyń stołowych od cudzoziemców po skończonym posiłku,- przenoszenie naczyń stołowych, kuchennych oraz produktów spożywczych,- dorywczo: podnoszenie, przenoszenie, dźwiganie z podłoża pojemników z produktami- spożywczymi, potrawami oraz sprzętem żywnościowym o wadze od 8 do 20 kg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Kwalifikacje wymagane od kandydata:niezbędne: wykształcenie: podstawowe; doświadczenie: brak.- pozostałe wymagania niezbędne:- umiejętność pracy w zespole;- dyspozycyjność;- sumienność;- uczciwość;- lojalność.wymagania dodatkowe: wykształcenie: mile widziane zasadnicze/średnie gastronomiczne o specjalności kucharz, kelner.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 546 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku