kandydatów

Etat Kierownik budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/3069
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu, sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy, współpraca z zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami. Przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie, współpraca z kierownikiem budowy, obsługa bieżących potrzeb budowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Wymagania inne:

Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, uprawnienia budowlane do kierowania budową, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności budowlano konstrukcyjnej, prawo jazdy kat. B, Znajomość obsługi MS Office, Auto Cad

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku