kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Elektromechanik
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/3323
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów samochodowych,- przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych wyposażenia elektrycznego oraz elektronicznego pojazdów samochodowych,- znajdowanie i usuwanie uszkodzeń w układach elektronicznych,- dbanie o powierzone narzędzia, sprzęt i wyposażenie.Praca na terenie województwa podlaskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: zawodowe lub średnie (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne); doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat. B; odpowiedzialność sumienność i zaangażowanie; mile widziana umiejętność serwisowania transportowych urządzeń chłodniczych; chęć pogłębienia swojej wiedzy

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku