Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Konsultant telefoniczny

Firma: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok

Konsultant telefoniczny
Miejsce pracy: Białystok

OPIS STANOWISKA:
  • Kontakt telefoniczny z przedsiębiorcami i proponowanie im promowanego produktu.
WYMAGANIA:
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • Komunikatywność, płynność wypowiedzi i wysoka kultura osobista,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY:
  • Motywujący system premiowy oraz konkursy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy.


Pozostałe oferty pracy w firmie LEVEL WORK
Etat Operator maszyn CNC - Tokarz / Frezer w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok 24-05-2023
Etat Operator maszyn CNC - Tokarz / Frezer w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok 10-02-2023
Etat Operator maszyn CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok 14-12-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok 28-10-2022
Etat Operator maszyn CNC w firmie: LEVEL WORK miejsce pracy: Białystok 30-09-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-03-2022
Wyświetleń: 205