kandydatów

Etat Pracownik produkcji/ usługi poligraficzne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku miejsce pracy: Białystok

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracownik produkcji/ usługi poligraficzne
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/22/0934
OBOWIĄZKI:

Kontrola jakości powierzonych materiałów produkcyjnych oraz powierzonych przez klientów, nakładanie etykiet typu shrink sleeve na pojemniki i przekazywanie ich do obkurczania, kontrola jakości obkurczenia etykiet na pojemnikach. Pakowanie pojemników z prawidłowo obkurczonymi etykietami, obsługa maszyn do nakładania etykiet typu shrink sleeve.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność obsługi maszyn do nakładania etykiet typu shrink sleeve, komunikatywny język polski podstawowy język angielski umiejętność obsługi maszyn do nakładania etykiet typu shrink sleeve, podstawowa znajomość jęz. angielskiego (menu maszyny),

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku