kandydatów

Etat Koordynator Biura

Firma: Polskie Stowarzyszenie Kupców Handlu Detalicznego "SKLEP POLSKI" miejsce pracy: Białystok

Ogłoszenie numer: 6777468, z dnia 2022-03-31

Polskie Stowarzyszenie Kupców Handlu Detalicznego "SKLEP POLSKI"

Polskie Stowarzyszenie Kupców Handlu Detalicznego "SKLEP POLSKI" zajmuje się organizacją, koordynacją i pośrednictwem placówek handlu detalicznego z dostawcami i producentami produktów FMCG.

Koordynator Biura

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • rozliczanie umów z kontrahentami
  • współpraca z księgowością (ewidencja faktur przychodzących, wystawianie faktur sprzedażowych)
  • tworzenie dokumentacji na Walne Spotkania oraz uczestnictwo w Walnych Spotkaniach
  • obsługa spotkań  Stowarzyszenia
  • przygotowywanie umów z kontrahentami i członkami
  • prowadzenie i organizacja pracy biura
  • dbanie o prawidłowy obieg korespondencji, dokumentów i informacji
  • dbanie o wizerunek Stowarzyszenia
  • zamawianie artykułów biurowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office przede wszystkim Excel i tabel przestawnych
  • samodzielność/dokładność/odpowiedzialność
  • komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Small Business

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w przedziale 2500-2900 netto
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze
  • pracę od poniedziałku do piątku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-03-2022
Wyświetleń: 203