kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi pacjenta

Firma: ACS AUDIKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Białystok

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Specjalista ds. obsługi pacjenta
Miejsce pracy: Białystok
Twoje obowiązki:
  • telefoniczna obsługa Pacjentów – umawianie wizyt
  • bezpośrednia obsługa Pacjenta w oddziale
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach
  • obsługa administracyjna oddziału: prowadzenie dokumentacji Pacjentów, obsługiwanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt
  • doradzanie Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych
  • dbanie o wygląd oddziału
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie (min. 1 rok) na podobnym stanowisku i/lub w obsłudze klienta
  • wykształcenie wyższe lub policealne (mile widziane kierunki medyczne)
  • sprawna obsługa komputera
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • dokładność i sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność (wyjazd na 5-dniowe szkolenie w Warszawie)
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych