kandydatów

Etat Specjalista ds. Transportu

Firma: Unihouse S.A. miejsce pracy: Białystok

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista ds. Transportu
Lokalizacja Białystok
Opis stanowiska:
  • Koordynacja, organizacja i monitorowanie transportu drogowego ponadnormatywnego modułów
  • Współpraca z agencjami morskimi i armatorami w celu przygotowywania planów załadunku statku(rozmieszczenia ładunku w ładowni)
  • Planowanie transportów naczepowych oraz drobnicowych wywozowych oraz przywozowych
  • Organizowanie odprawy celnej
  • Zarządzanie kontrahentem w całym procesie realizacji zlecenia transportowego
  • Optymalizacja kosztów transportu oraz wdrażania nowych rozwiązań
  • Negocjacje cenowe z dostawcami/przewoźnikami
  • Koordynacja załadunku modułów na terenie Fabryki
  • Zarządzanie miejscem na placu fabrycznymi z uwzględnieniem harmonogramu wysyłek i kolejki FIFO
  • Współpraca z innymi działami fabryki
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane o profilu logistycznym lub technicznym)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Znajomości przepisów regulujących transport – konwencja CMR, ustawy lokalne
  • Wiedzy z zakresu rozliczeń podatkowych VAT oraz prawa celnego
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • Biegła obsługa środowiska MS Office z koncentracją na MS Word, MS Excel
  • Atutem będzie wiedza z zakresu ogólnobudowlanego/inżynierii budowlanej lub generalnego wykonawstwa
  • Komunikatywności oraz umiejętności formułowania zwięzłych wiadomości
  • Asertywności
  • Wskazane posiadanie prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Bezpłatny transport firmowy z Białegostoku i Hajnówki (w razie potrzeby)
  • Umowę o pracę w polskiej rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ze środków firmowych
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.